Share

Značky

Značky

STELTON

 

Stelton patří mezi přední představitele dánského designu s tradicí sahající do roku 1960. Do povědomí se zapsal především kolekcemi ikonického nádobí a doplňků do domácnosti. Ztělesňuje v sobě skandinávskou designérskou tradici, minimalistický design a maximální funkčnost.

Rig- Tig je mladší sestrou dánské značky Stelton. V návrzích doplňků do kuchyně hledá neotřelé způsoby, jak vám usnadnit a zpříjemnit čas strávený přípravou jídla. Sortiment navrhují světoznámí designéři, kteří vytváří multifunkční design s důrazem na ekologickou udržitelnost.

 

Koupit produkty Stelton

 

 

NICOLAS VAHÉ

 

Nicolas Vahé není jen dánská značka kuchyňských doplňků, která patří pod House Doctor. Nicolas Vahé je Francouz a michelinský šéfkuchař, který stojí za konceptem této značky. Produkty jsou postaveny na severské jednoduchosti s francouzským šarmem. Produkty Nicola Vahé si zamilujete nejen díky stylovému vzhledu, propracovaným detailům, ale i pro jejich praktičnost pro každodenní použití.

 

Koupit produkty Nicolas Vahé

 

 

MUUBS

 

Dánskou značku MUUBS založili v roce 2010 manželé Bent a Dorthe Povlsen se záměrem nábytek a bytové doplňky vysoké kvality řemeslného zpracování z přírodních materiálů. Každý výrobek má duši, svůj příběh a okouzluje svou přirozeností. MUUBS nás vede k lásce k přírodě a zachování originality, kterou vnáší do našich domovů. Důraz na prostý design a přírodní materiály je patrný na první pohled, mezi nejužívanější materiály totiž patří dřevo a bambus.

 

Koupit produkty Muubs

 

 

MERAKI

 

Kosmetika inspirována skandinávskou estetikou a láskou k přírodě. Meraki se vrací zpátky ke kořenům a znovuobjevuje blahodárné účinky přírodních výtažků i esenciálních olejů. Kosmetické přípravky Meraki jsou šetrné k citlivé pokožce, neobsahují parabeny, barviva ani další aditiva. Relaxace těla i mysli v dokonalé harmonii s přírodou, tak zní heslo této dánské značky.

 

Koupit produkty Meraki

 

 

BROSTE

 

Minimalistické linie, typické pro severský design, doplňuje rustikální vzhled.
Broste je jednou z nejpopulárnějších nábytkářských společností ve Skandinávii, která byla založena v roce 1955 v Kodani. Dánská firma Broste nabízí doplňky v moderním designu a přírodních materiálech. Broste je víc než designová značka, je to životní styl.

 

Koupit produkty Broste

 

 

ASA SELECTION

 

Rodinná firma ASA Selection je předním německým výrobcem keramiky, porcelánu a bytových dekorací. Jejich společným jmenovatelem jsou moderní design, originalita a kvalitní zpracování. Díky jednoduchým a čistým tvarům a určité strohosti jsou produkty této značky nadčasové a hodí se nejen do moderních interiérů.

 

Koupit produkty Asa Selection

 

 

BLOMUS

 

Blomus je německá firma založená v roce 1921, která vyrábí designové doplňky pro domácnost. Koncept se řídí mottem „Design pro život“. Design v jejich pojetí je vnímám jako důležitá součást běžného života.

 

Koupit produkty Blomus

 

 

BLOOMINGVILLE

 

Zaujetí pro nordický styl bydlení stojí za zrodem dánské značky Bloomingville. Její zakladatelkou je Betina Stampe, která svou touhu po pojetí kreativního, měnícího se domova promítla do svých produktů. Posláním Bloomingville je poskytovat široky výběr bytových doplňků za rozumné ceny s vysokou kvalitou. Nejen to stojí za oblibou a úspěchem jedné z hlavních dánských značek specializovaných na zařizování moderních interiérů. Doplňky do interiéru inspirované dánskou estetickou tradicí zvelebí váš domov a dodají mu příjemnou neformální atmosféru.

 

Koupit produkty Bloomingville

 

 

HOUSE DOCTOR

 

House Doctor je dánský rodinný podnik s jedinečnými interiérovými doplňky ze skandinávského stylu života. Společnost provozují tři hraví sourozenci. Rikke Juhl Jensen, Gitte Juhl Capel a Klaus Juhl Pedersen. Všichni sdílejí víru ve skutečnost, že krásné interiéry a originální styl zvyšují vášeň a radost po celý život. Jejich styl je provokativní, osobitý a neformální. House Doctor zastává skvělou myšlenku, že je lepší prvky kombinovat, než se je snažit sladit dohromady.

 

Koupit produkty House Doctor